zemin-arkaplanhakkimizda-star1hakkimizda-2hakkimizda-3kurumsal-hakkımızda
3cu-kopru-zemin-testleri
deniz-zemin-test-ve-imalatlari
izmir-istanbul-otobani-zemin-etudu-kopru-viyaduk
toki-projelerinde-biz-variz
yuksek-hizli-tren-zemin-testleri-1

hakkımızda-ozel-image2

Hakkımızda…

Firmamızın kurucusu İnşaat Yüksek Mühendisi H. Selçuk Şenol İstanbul Teknik Üniversitesinden mezun olduğu 1968 yılından beri inşaat sektöründe görev almaktadır. Taahhüt işlerine başladığı 1977 yılından önce T. C. Karayolları 17. Bölge Müdürlüğünde, daha sonra da Almanya’da Ludwig Bauer firmasında ve Sabancı Holding Lassa Fabrikasının kuruluşunda görev almıştır.

Firmamız Sanayi ve Endüstri tesisleri inşaat işleri ile taahhüt işlerine başlamıştır. Daha sonra Zemin Mühendisliği İnşaatları, Deniz Yapıları, Toplu Konut, Okul ve Hastane İnşaatlarını uzman kadrosu ve uygun teknolojik ekipmanlar kullanarak çalışmalarını günümüze kadar sürdürmektedir.

signature

Saygılarımızla…
Şenol İnşaat San. ve Tic.
Hilmi Selçuk Şenol

zemin-muhendisligi-vizyonmisyon

Vizyon ; Düzenli, planlı, ekonomik, güvenli, estetik, sağlam ve kaliteli yapılar oluşturan bir firma oluşumunu devam etmektir.

Misyon ; 45 yıldır başarı ile ayakta kalan tüm yapılarımız gibi uzman teknik kadromuz ve modern teknoloji desteği alarak mühendislik gerektiren yapılarınızı zamanında ve eksiksiz tamamlayarak hizmetlerimize devam etmektir.

zemin-muhendisligi-kalite

Görev aldığımız projelerde, standartlarımızı yükselterek en etkili ve başarılı soruçları müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmek.

Şenol Mühendislik olarak sizi dinliyor, projelerinizi analiz ederek etkili çözümler üretiyoruz. ileri teknoloji araçlar, ekipmanlar ve uzman kadromuzla en iyi sonuçları alıyoruz.

Translate »